Pár slov od autora

Přesně před dvěma lety se nám s kamarádkou Monikou podařilo vydat knihu, resp. hodnotový Sešit pro děti s názvem: "Můj vlastní vesmír: sešit plný hodnot, fantazie a tvořivosti". 

Letošní rok jsme neotáleli a pustili se do tvorby dalšího díla. Inspiraci nám vnukl manžel Moniky (Lukáš) a sice vytvořit tzv. Pohledovník, který by obsahoval sadu pohledů k různým svátkům a výročím v roce. Nápad se nám velmi líbil. Chvíli jsme nechali vše uležet a nakonec se rozhodli z Pohledovníku udělat Po(v)hledovník, který by přinášel nejen radost ze samotné tvorby pohledů, ale i vhledy (hlubší zamyšlení nad hodnotami v běžném životě). Vlastně se z Povhledovníku stal jakýsi průvodce na cestu k sobě sama a hodnotám, které nám často v každodenním shonu unikají.

Děkuji všem, kteří stáli po našem boku a podporovali nás v roční tvořivé jízdě.

Všem čtenářům přeji, aby si užili nejen relaxaci při tvorbě obrázků, ale hlavně, aby si dovolili, v dnešní uspěchané době, se na chvíli zastavit, ztišit a užít si čas se sebou, případně se svými blízkými, se kterými budou Povhledovník tvořit.

Kamil

Pár slov od ilustrátorky

Také Vás ještě neopustil ten malinko napínavý pocit a rozechvění, když jdete vybrat schránku a podívat se, co přišlo....?

Také máte radost, když najdete, kromě reklamních letáků či účtů, pohled s Vaším jménem?

Také pak hladově pročítáte text, který je určený jen Vám a obracíte na fotku či obrázek, kterým Vás chtěl někdo potěšit?

Tak to jste přesně Vy, komu je Povhledovník určen a kdo dobře cítí jeho smysl. Objevit pohled ve schránce je dnes něco jako malý dárek. Přeji Vám, ať Vás obdarovávání baví a ať i Vy občas ve schránce takovou radost najdete.

Monika